Про компанію

       Агенція нерухомості "Альянс-Брок" - Українська компанія, агенція створена 17 січня 1996 роки для надання професійних послуг в галузі рієлтерської діяльності.

Професійний стаж провідних фахівців агенції становить понад 10 років. Це люди, які стояли свого часу біля витоків рієлтерської діяльності і продовжують успішно працювати на цьому ринку і до цього дня.
В даний час Агенція нерухомості "Альянс-Брок" - це відомий бренд. У своїй роботі ми прагнемо використовувати досвід кращих вітчизняних і зарубіжних фірм, зайнятих в рієлтерському бізнесі.
Своїм клієнтам ми надаємо повний комплекс послуг по всіх операціях з нерухомістю. · Наша агенція пропонує свою допомогу в реалізації житла в новобудовах, в купівлі-продажу комерційної та заміської нерухомості, займається різними операціями на вторинному ринку, надає послуги з оренди житла як простого так і елітного та комерційної нерухомості.
         За бажанням клієнта, висококваліфіковані фахівці "Альянс-Брок" нададуть допомогу та якісно проведуть ефективну рекламну компанію, збір та оформлення потрібних документів для проведення будь-якої операції, перевірять достовірність всієї інформації наданої її учасниками; організують перегляди об'єкта нерухомості і проведуть необхідні переговори; сприятимуть в нотаріальному оформленні та державної реєстрації договорів, а також забезпечать безпеку проведення операції і взаєморозрахунківпо нїй, і збережуть конфіденційність наявних відомостей про клієнта.
            Реальні гарантії захисту інтересів наших клієнтів, ретельна перевірка юридичної чистоти правовстановлювальниї документів на об'єкти нерухомості і гарантований термін їх оформлення, страхування угоди від втрати права власності на об'єкт нерухомості, а також додаткові знижки постійним клієнтам - все це і багато іншого дозволяє нам максимально враховувати інтереси всіх наших клієнтів, незалежно від їх приналежності до будь-якої соціальної групи.
           Звернувшись до нас, в Агенцію нерухомості "Альянс-Брок", клієнт зможе оцінити, що таке справжній професіоналізм, відповідальність за прийняті рішення і точність виконання. Угоди від початку і до кінця супроводжують досвідчені рієлтори, які несуть відповідальність за результат і точне дотримання термінів оформлення угоди.

Агенція є членом Асоціації Фахівців з нерухомості України (АФНУ).


Наші послуги:
Консультаційно-інформаційні послуги з підбору об'єктів нерухомості (квартир, приватних будинків, земельних ділянок, дач, гаражів, офісів, нежитлових приміщень);
Керування нерухомістю;
Попередні консультації з питань кредитування та страхування;
Підготовка пакету документів для отримання кредиту;
Підготовка пакету документів для оформлення страховок;
Реалізація заставного майна;
Підготовка необхідних документів для виконання нотаріальних дій;
Оцінка майна та майнових прав на об'єкти нерухомості.
Юридично-правові;
Маркетингові (пов'язані з дослідженням та вивченням кон'юнктури ринку нерухомості).